حکمت نیوز 

در سومین روز از سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه، با حضور در محل برگزاری نمایشگاه تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه کتاب مستقر در مصلی تهران حضور یافت و از نزدیک با برخی ناشران دیدار و گفتگو کرد.

معاون اول قوه قضائیه امروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ابتدا از غرفه انتشارات پژواک عدالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و سپس از غرفه‌های انتشارات انقلاب اسلامی، غرفه مکتب حاج قاسم، انتشارات کتابستان معرفت، شرکت چاپ و نشر بین الملل، غرفه سفیر اردهال، کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، ناشر برتر اندیشه و هنر انقلاب اسلامی، دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، دفتر نشر آفتاب، غرفه به اندیش، غرفه مکث اندیشه، انتشارات جنگل، انتشارات حقوقی مجد و انتشارات فارس بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق در حاشیه این بازدید اظهار کرد: از زمان ورود به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دلیل استقبال مردم بسیار خرسند شدم، گزارش دریافتی نیز حضور خوب مردم را تأیید می‌کرد.

وی افزود: بازدید از نمایشگاه یکی از برنامه‌های اصلی است که هر ساله به حساب اینکه یک معلم هستم دنبال کرده و در این بازدیدها کتاب نیز خریداری می‌کنم.

معاون اول قوه قضائیه بیان کرد: یکی از جلوه‌های ایجاد وحدت بین مردم برپایی نمایشگاه است نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای قشر خاصی نیست و اگر شخصی اقدامی انجام دهد که تمامی اقشار مردم از آن استفاده کنند به اهداف نظام نزدیک شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصدق گفت: اساساً استقبال از کتاب یکی از شاخص‌های ارتقای فرهنگ فرهیختگی مردم است و هر اندازه استقبال بیشتر می‌شود این معنی را می‌دهد که فرهنگ مردم به ویژه فرهنگ فرهیختگی، علمی، پژوهشی و تحقیقی مردم در حال افزایش است.

در این بازدید حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه نیز معاون اول قوه قضائیه را همراهی می‌کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد